Kg Tiram RM1600 21 Fully Furnished 4Room 3Bath
Kg Tiram RM1600 21 Fully Furnished 4Room 3Bath
645 properties di for sale in Kuantan : 645 results
Kg Tiram RM1600 21 Fully Furnished 4Room 3Bath
Kg Tiram RM1600 21 Fully Furnished 4Room 3Bath
Partially furnished 4 bedrooms 3 bathrooms 1 store Air condi
Mewah ✅ Luas Tanah: 5,974 sqft ✅ Luas Rumah (tanpa porch): 2,025 sqft ✅ 4 Bilik Tidur Besar (semua ada air-cond) ✅ 5 Bilik Air (4 bilik air en-suite + 1 di – 3.8 km Giant Kuantan – 4.0 km Pantai Kempadang – 9.4 km Bandar Ku…
Mewah ✅ Luas Tanah: 5,974 sqft ✅ Luas Rumah (tanpa porch): 2,025 sqft ✅ 4 Bilik Tidur Besar (semua ada air-cond) ✅ 5 Bilik Air (4 bilik air
Studio Aprtment Tingkat 1 Fully furnished yang luas di Tmn
Studio Aprtment Tingkat 1 Fully furnished yang luas di Tmn
Sewa Rumah Endlot Setingkat 10kaki tanah extra kat tepi 4
Sewa Rumah Endlot Setingkat 10kaki tanah extra kat tepi 4
Rumah Sewa di Bukit Sekilau Kuantan Lokasi Bukit Sekilau Kua
Corner HouseLokasi rumah ini berada di PERAMU BARUdekat deng
2 Bedroom 2 Bathroom Fully Furnished Sea View Garden Vi
2 Bedroom 2 Bathroom Fully Furnished Sea View Garden Vi
1 StoreyTerrace House Property Address: Lorong SDS 13, Perumahan Seri Damai Sejahtera, 25150 Kuantan, Pahang Built Up: 1048 Sq Ft (Approx. RM 162.77 psf) Land Area: 1302 Sq Ft Auction Price: RM 170,586.00 Auction Date: 24-Oct…
1 StoreyTerrace House Property Address: Lorong SDS 13, Perumahan Seri Damai Sejahtera, 25150 Kuantan, Pahang Built Up: 1048 Sq Ft (Approx. R…
RUMAH SEWA CORNER LOT DI KOTASAS Selesa Luas Mencari ruma
RUMAH SEWA CORNER LOT DI KOTASAS Selesa Luas Mencari ruma
Rumah corner 2 Tingkat di Alor Akar Kuantan untuk disewa den
Tambahan di sebelah Bangunan Kedai (Renovated - Approval MBK) ======================== HARGA: RM310K (NEGO) ======================== ✅ Leasehold ✅ Rezab - 40KM Kuantan - Kemaman BOOKING 3.24% Balance: 6.76% upon signing Sale…
Tambahan di sebelah Bangunan Kedai (Renovated - Approval MBK) ======================== HARGA: RM310K (NEGO) ======================== ✅ Lease…
RUMAH TERES SETINGKAT DI TAMAN PANDAN INDAH (LOT TENGAH) UNTUK DIJUAL‼️‼️ * Alamat: No. 8, Lorong Pandan Indah 1/5, Perumahan Pandan Indah, 26070 Kuantan
RUMAH TERES SETINGKAT DI TAMAN PANDAN INDAH (LOT TENGAH) UNTUK DIJUAL‼️‼️ * Alamat: No. 8, Lorong Pandan Indah 1/5, Perumahan Pandan Indah,…
So called loteng) Land Size: 20’x70’ ️ Built Size: 20' x 47' Fully Furnished Lokasi berdekatan dengan bandar Kuantan, Hospital Tengku Ampuan Afzan, SK dibuat homestay kerana ada 3 bilik (asal), ruang atas loteng kalau dijadik…
So called loteng) Land Size: 20’x70’ ️ Built Size: 20' x 47' Fully Furnished Lokasi berdekatan dengan bandar Kuantan, Hospital Tengku Ampuan…
Negeri, kini semakin ramai warga Pahang boleh memiliki rumah sendiri - rumah moden, luas, dan berkualiti tinggi, pada harga yang tak mungkin anda jumpa di
Negeri, kini semakin ramai warga Pahang boleh memiliki rumah sendiri - rumah moden, luas, dan berkualiti tinggi, pada harga yang tak mungkin…
[fully renovated] Teres Setingkat End-Lot ada Loteng di TAMAN BUKIT SETONGKOL KUANTAN (extend depan & belakang) Lorong Bukit Setongkol 211 # Rumah cantik dan terjaga berada di seberang jalan Shell minyak Bukit Setongkol tidak…
[fully renovated] Teres Setingkat End-Lot ada Loteng di TAMAN BUKIT SETONGKOL KUANTAN (extend depan & belakang) Lorong Bukit Setongkol 211 #…
Teres setingkat untuk di sewakanAvailable May 20264bilik 2bi
Rumah teres 2 tingkat sedia untuk disewa di IM2 KuantanLokas
SINGLE STOREY TERRACE TAMAN DATO ABD RASHID SALLEH, KUANTAN FREEHOLD | OPENTITLE HARGA ISTIMEWA ! RM210K SAHAJA (MARKET VALUE RM240K) Rumah mampu milik di lokasi strategik Kuantan, sesuai untuk kediaman sendiri atau pelaburan…
SINGLE STOREY TERRACE TAMAN DATO ABD RASHID SALLEH, KUANTAN FREEHOLD | OPENTITLE HARGA ISTIMEWA ! RM210K SAHAJA (MARKET VALUE RM240K) Rumah…
RUMAH CANTIKS TAMAN BESERAH UNTUK DI JUAL DETAILS: ✅Freehold ✅Rezab Melayu ✅3 bilik 2 tandas ✅1400sqft (20'x70') ✅Full Renovated ✅Table top AMENETIES: 1 minit ke Surau Taman Beserah 3 minit Jalan Kuantan-Kemaman 5 minit ke Ma…
RUMAH CANTIKS TAMAN BESERAH UNTUK DI JUAL DETAILS: ✅Freehold ✅Rezab Melayu ✅3 bilik 2 tandas ✅1400sqft (20'x70') ✅Full Renovated ✅Table top…
*Keistimewaan:* Berhampiran Pantai dan Zoo Teruntum Berada di atas bukit yang nyaman Bersebelahan taman permainan dan kemudahan lain.
*Keistimewaan:* Berhampiran Pantai dan Zoo Teruntum Berada di atas bukit yang nyaman Bersebelahan taman permainan dan kemudahan lain.…
Teres Setingkat untuk dijual di Taman Balok Jaya 2, Kampung Chengal Lempong* *PRICE 240K* * *PROMOSI RAMADHAN 225K* *DETAIL RUMAH* 3 bilik 1 Bilik air *AKSES* ↔️ Jalan Kuantan - Kemaman ↔️ Jalan Kuantan - Bypass Berminat bole…
Teres Setingkat untuk dijual di Taman Balok Jaya 2, Kampung Chengal Lempong* *PRICE 240K* * *PROMOSI RAMADHAN 225K* *DETAIL RUMAH* 3 bilik 1…
RUMAH TERES SETINGKAT DI JAYA GADING UNTUK DIJUAL ‼️rumah tak sempat duduk kira mcm new lagi. item kat dalam baru pasang sejak 2023. harga berbaloi. / 2 tandas ✅ 2206sqft / 205sqm ✅ Intermediate Unit KELEBIHAN RUMAH: Tabletop…
RUMAH TERES SETINGKAT DI JAYA GADING UNTUK DIJUAL ‼️rumah tak sempat duduk kira mcm new lagi. item kat dalam baru pasang sejak 2023. harga b…
DETAIL RUMAH:- ▪️ Rumah SemiD 2 Tingkat ▪️ Leasehold ▪️ Non Bumi Lot ▪️ 2,800 sqft ▪️ 4 Bilik Tidur (semua ada bilik air sendiri) ▪️ Aircond & kipas di setiap bilik + ruang tamu ▪️ Fully Furnished Lokasi Strategik:- - 2KM ke…
DETAIL RUMAH:- ▪️ Rumah SemiD 2 Tingkat ▪️ Leasehold ▪️ Non Bumi Lot ▪️ 2,800 sqft ▪️ 4 Bilik Tidur (semua ada bilik air sendiri) ▪️ Aircond…
Teres Setingkat untuk dijual di Taman Balok Jaya 2, Kampung Chengal Lempong* *RM240k* *DETAIL RUMAH* 3 bilik 1 Bilik air + tandas Table Top Fully tile *AKSES* ↔️ Jalan Kuantan - Kemaman ↔️ Jalan Kuantan - Bypass Berminat bole…
Teres Setingkat untuk dijual di Taman Balok Jaya 2, Kampung Chengal Lempong* *RM240k* *DETAIL RUMAH* 3 bilik 1 Bilik air + tandas Table Top…
apartment - 4 - 52: Kuantan - for rent
apartment - 4 - 52: Kuantan - for rent
1 StoreySemi Detached House Property Address: Lorong Sungai Ular Jaya 10, Sungai Ular Jaya, 26080 Kuantan, Pahang Land Area: 3595 Sq Ft (Approx. RM 94.58 psf) Auction Price: RM 340,000.00 Auction Date: 29-Apr-2026 (Wednesday)…
1 StoreySemi Detached House Property Address: Lorong Sungai Ular Jaya 10, Sungai Ular Jaya, 26080 Kuantan, Pahang Land Area: 3595 Sq Ft (App…
RUMAH TERES 2 TINGKAT BANDAR DAMANSARA UNTUK DI JUAL* *Detail:* Lot Tengah Freehold | Open title 4 Bilik Tidur + 1 Bilik Stor 3 Bilik Air Luas Tanah: 1301 Shell (Mr.Diy) 6 minit ke Stesen Petron 7 minit ke TMG Mart Gebeng 13…
RUMAH TERES 2 TINGKAT BANDAR DAMANSARA UNTUK DI JUAL* *Detail:* Lot Tengah Freehold | Open title 4 Bilik Tidur + 1 Bilik Stor 3 Bilik Air Lu…
RUMAH BANGLO SETINGKAT DI SUNGAI ISAP DAMAI UNTUK DIJUAL Ha
RUMAH BANGLO SETINGKAT DI SUNGAI ISAP DAMAI UNTUK DIJUAL Ha
Banglo 1 Tingkat Sungai Isap Damai KuantanHarga RM300kDetai
Banglo 1 Tingkat Sungai Isap Damai KuantanHarga RM300kDetai
645 properties di for sale in Kuantan
Get notified when we have new listings available for di kuantan
You recently visited this ad...
Are you sure you want to visit it again?
Stay up-to-date on your email di kuantan
Get updates for your search on your favorite email account with Trovit email alerts.