Trovit
Favorites

173 properties tanah di for sale in Kelantan

173 results
Filters
Sort by
BANGLO DI BELAKANG WARUNG RASYSHA DI HUTAN PUTEH KETEREH
3 Pictures Pictures
info
RM 395,000
Bungalow in 15100, Ketereh, Kota Bharu District, Kelantan

10 Unit Banglo Setingkat Di Belakang Warung Raysha Tepi Jalan Utama Hutan Pasir Ketereh Kelantan ================ Dalam pembinaan 3 Unit BANGLO 1 TINGKAT HUTAN PASIR KETEREH HARGA: RM395,000 HUBUNGI: MAKLUMAT HARTATANAH: BARU…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    2 bathrooms bathrooms

  • 1,399 sq.ft

Equipped kitchen
RM 395,000

10 Unit Banglo Setingkat Di Belakang Warung Raysha Tepi Jalan Utama Hutan Pasir Ketereh Kelantan ================ Dalam pembinaan 3 Unit BAN…

See more details
SEMI D MODEN 2 TINGKAT DI KG PANJANG,BANGGU BINJAI KOTA BHARU
3 Pictures Pictures
info
RM 499,000
Residential houses in 16150, Kota Bharu District, Kelantan

Rumah Semi-D Moden 2 Tingkat Di Kg. Panjang, Banggu Binjai, Kota Bharu. Untuk Dijual Lorong Rumah Abang Jamil, Kota Bharu 2 Unit Semi-D Spec Premium Tepi Rumah Abang Jamil Harga: RM 499,000 RM 499,000 ▪️ ▪️Keluasan Tanah: 329…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    5 bathrooms bathrooms

  • 2,325 sq.ft

RM 499,000

Rumah Semi-D Moden 2 Tingkat Di Kg. Panjang, Banggu Binjai, Kota Bharu. Untuk Dijual Lorong Rumah Abang Jamil, Kota Bharu 2 Unit Semi-D Spec…

See more details
BANGLO KOK LANAS BERDEKATAN HIGHWAY KOTA BHARU
3 Pictures Pictures
info
RM 440,000
Bungalow in 15200, Kg.Kok Lanas, Kota Bharu District, Kelantan

berspesifikasi tinggi dengan mengikut kejuruteraan dan bahan binaan standard JKR RM440,000 sahaja RM440,000 sahaja Keluasan rumah 1752 kaki persegi Keluasan tanah hingga syiling Porch besar untuk 2 buah kereta 9 lampu luar ru…

  • bedrooms

    3 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    2 bathrooms bathrooms

  • 1,744 sq.ft

Equipped kitchen
RM 440,000

berspesifikasi tinggi dengan mengikut kejuruteraan dan bahan binaan standard JKR RM440,000 sahaja RM440,000 sahaja Keluasan rumah 1752 kaki

See more details
SEMI D KOK LANAS BERDEKATAN EXIT HIGHWAY KOTA BHARU KE KUALA KRAI
3 Pictures Pictures
info
RM 328,000
Residential houses in 16450, Kg.Kok Lanas, Kota Bharu District, Kelantan

UNIT TERHAD RUMAH SEMI-D 4 BILIK DI KAWASAN STRATEGIK KOK LANAS KELANTAN Lokasi: Kg Setek, Berdekatan Kok Lanas Exit Bukit Merbau Highway K.Bharu-K.Krai *MAKLUMAT HARTANAH* Luas Rumah: 1,305 kps Luas Tanah: Dari 2,831 kps 4 B…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    2 bathrooms bathrooms

  • 1,302 sq.ft

RM 328,000

UNIT TERHAD RUMAH SEMI-D 4 BILIK DI KAWASAN STRATEGIK KOK LANAS KELANTAN Lokasi: Kg Setek, Berdekatan Kok Lanas Exit Bukit Merbau Highway K.…

See more details
BANGLO LUAS DI DALAM BANDAR TANAH MERAH
3 Pictures Pictures
info
RM 495,000
Bungalow in 16700, Tanah Merah, Tanah Merah, Kelantan

BANGLO LUAS DI DALAM BANDAR TANAH MERAH ? Masjid Bandar Tanah Merah 1.2 KM Pusat Bandar Tanah Merah 1.8 KM Hospital Tanah Merah Pusat Bandar Tanah Merah Kelantan yang menempatkan (Bank Utama:…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    3 bathrooms bathrooms

  • 2,196 sq.ft

Equipped kitchen
RM 495,000

BANGLO LUAS DI DALAM BANDAR TANAH MERAH ? Masjid Bandar Tanah Merah 1.2 KM Pusat Bandar Tanah Merah 1.8 KM Hospital Tanah Merah Pusat Bandar…

See more details
SEMI D PREMIUM PULAU KAPAS TAPANG KOTA BHARU
3 Pictures Pictures
info
RM 529,000
Residential houses in 15000, Kota Bharu District, Kelantan

RUMAH SEMI-D PREMIUM DI PULAU KAPAS, TAPANG – HANYA 1 UNIT SAHAJA! Impikan rumah moden kontemporari yang luas, eksklusif & siap dengan pakej lengkap? ✅ 4 Bilik Tidur | 3 Bilik Air ✅ Luas Rumah: 1,800 kps | Tanah: 3,606 kps ✅…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    3 bathrooms bathrooms

  • 1,668 sq.ft

Equipped kitchen
RM 529,000

RUMAH SEMI-D PREMIUM DI PULAU KAPAS, TAPANG – HANYA 1 UNIT SAHAJA! Impikan rumah moden kontemporari yang luas, eksklusif & siap dengan pakej…

See more details
BANGLO MODEN PADANG MOKKAN PERINGAT
3 Pictures Pictures
info
RM 459,000
Bungalow in 16450, Kota Bharu District, Kelantan

FOR SALE: BANGLO MODEN PADANG MOKKAN PERINGAT KELANTAN ✅Freehold ✅Near Ketereh Detail: Luas Tanah: 4,402kps Luas Rumah: 1,542 kps Bilik Tidur: 4 Bilik Reserved Percuma ▪️Kipas Setiap bilik(ruang tamu point sahaja ▪️Lampu Seti…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    3 bathrooms bathrooms

  • 1,539 sq.ft

Equipped kitchen
RM 459,000

FOR SALE: BANGLO MODEN PADANG MOKKAN PERINGAT KELANTAN ✅Freehold ✅Near Ketereh Detail: Luas Tanah: 4,402kps Luas Rumah: 1,542 kps Bilik Tidu…

See more details
BANGLO DI KG PA PURA BERIS BACHOK
3 Pictures Pictures
info
RM 410,000
Bungalow in 16070, Bachok, Bachok, Kelantan

✅available✅ RUMAH BANGLO SETINGKAT DI KG PA'PURA, MUKIM PA'PURA BERIS BACHOK(BETUL2 DEPAN SK PA'PURA) SPESIFIKASI ➡️luas rumah 1692sf ➡️luas tanah 5575.7sf ➡️4 bilik 3 bilik air ➡️fully tiles termasuk porch ➡️rumah tahun 2018…

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    4 bathrooms bathrooms

  • 1,690 sq.ft

RM 410,000

✅available✅ RUMAH BANGLO SETINGKAT DI KG PA'PURA, MUKIM PA'PURA BERIS BACHOK(BETUL2 DEPAN SK PA'PURA) SPESIFIKASI ➡️luas rumah 1692sf ➡️luas…

See more details
BANGLO 2 TINGKAT DI KOK LANAS
3 Pictures Pictures
info
RM 750,000
Bungalow in 16450, Kg.Kok Lanas, Kota Bharu District, Kelantan

✅ AVAILABLE ✅ RUMAH BANGLO 2 TINGKAT DI KOK LANAS UNTUK DIJUAL. .: ================ Saiz Tanah: 7,761 sq ft Saiz Rumah: 2,900 sq ft 5 Bilik Tidur 5 Bilik Air Ruang Tamu / Keluarga / Beranda Dapur Extended / Balcony…

  • bedrooms

    5 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    5 bathrooms bathrooms

  • 2,895 sq.ft

Balcony Equipped kitchen Terrace
RM 750,000

✅ AVAILABLE ✅ RUMAH BANGLO 2 TINGKAT DI KOK LANAS UNTUK DIJUAL. .: ================ Saiz Tanah: 7,761 sq ft Saiz Rumah: 2,900 sq ft 5 Bilik…

See more details
SEMI D MAMPU MILIK DI WAKAF BHARU
3 Pictures Pictures
info
RM 320,000
Residential houses in 16150, Kampung Padang Rokmo, Wakaf Bharu, Kelantan

2 UNIT: PT1819 - RM320k PT1820 - RM320k 2 UNIT SEMI-D MAMPU MILIK DI WAKAF BHARU, KELANTAN. ✅️ Rumah Hampir Siap Dibina. ✅️ Rumah Selesa. Tanah Luas. MAKLUMAT HARTANAH ▪️Luas Rumah: 1,314 kps ▪️Luas Tanah: 3,789kps & 4,047kps…

  • bedrooms

    3 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    2 bathrooms bathrooms

  • 1,313 sq.ft

RM 320,000

2 UNIT: PT1819 - RM320k PT1820 - RM320k 2 UNIT SEMI-D MAMPU MILIK DI WAKAF BHARU, KELANTAN. ✅️ Rumah Hampir Siap Dibina. ✅️ Rumah Selesa. Ta…

See more details
2 Storey Terrace House, Intermediate
See photo Pictures
info
RM 315,900
Terraced houses in Kampung Cina, Kota Bharu District, Kelantan

2 StoreyTerrace House Property Address: Taman Hidayah Harmoni, 17500 Tanah Merah, Kelantan Built Up: 1691 Sq Ft (Approx. RM 186.81 psf) Land Area: 1400 Sq Ft Auction Price: RM 315,900.00 Auction Date: 2-Mar-2026 (Monday) Tenu…

Terrace
RM 315,900

2 StoreyTerrace House Property Address: Taman Hidayah Harmoni, 17500 Tanah Merah, Kelantan Built Up: 1691 Sq Ft (Approx. RM 186.81 psf) Land…

See more details
Binjai, Kota Bharu
13 Pictures Pictures
info
RM 2,000/month
Detached houses in 16150, Kubang Kerian, Kota Bharu District, Kelantan

Banglo 3 Bilik Luas View Sawah Permai di Binjai Limbat FOR RENT BANGLO 3 BILIK LUAS VIEW SAWAH PERMAI DI BINJAI LIMBAT. - Banglo 2 tingkat - 3 bilik, 3 kejiranan baik - bebas banjir - harga sewa - Rm2000 deposit 2+1+stamping…

  • bedrooms

    3 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    3 bathrooms bathrooms

  • 269 sq.ft

Equipped kitchen Fully furnished
RM 2,000/month

Banglo 3 Bilik Luas View Sawah Permai di Binjai Limbat FOR RENT BANGLO 3 BILIK LUAS VIEW SAWAH PERMAI DI BINJAI LIMBAT. - Banglo 2 tingkat -…

See more details
BANGLO KG KELADANG SALOR PASIR MAS
3 Pictures Pictures
info
RM 458,000
Bungalow in 16800, Pasir Mas, Tumpat, Kelantan

✅AVAILABLE✅ BANGLO DI KG KELADANG, SALOR BERDEKATAN KLINIK KESIHATAN LUNDANG PAKU UNTUK DIJUAL. 60% Info Hartanah: Luas rumah: 1800 kps Luas tanah: 5511 kps 4 bilik, 3 bilik air.

  • bedrooms

    4 bedrooms bedrooms

  • bathrooms

    3 bathrooms bathrooms

  • 1,798 sq.ft

RM 458,000

✅AVAILABLE✅ BANGLO DI KG KELADANG, SALOR BERDEKATAN KLINIK KESIHATAN LUNDANG PAKU UNTUK DIJUAL. 60% Info Hartanah: Luas rumah: 1800 kps Luas…

See more details
BANGLO MAMPU MILIK DI TAMAN DARUL NAIM,KG ALOR PASIR TAPAH BUKIT GADING TANAH MERAH
3 Pictures Pictures
info
RM 350,000
Bungalow in 17040, Tanah Merah, Tanah Merah, Kelantan

RUMAH BANGLO 1 TINGKAT MAMPU MILIK DI TAMAN DARUL NAIM, KG ALOR TAPAH BUKIT GADING TANAH MERAH HARGA MAMPU MILIK: RM 350,000 sahaja LOKASI Taman Darul Naim, Alor Tapah Kg Bukit Gading, 17500 Tanah Merah, Kelantan SPESIFIKASI…